НОВИНИ

НОВИНИ.НОВИНИ.НОВИНИ.

УВАГА! Інформація щодо роботи Служби вченого секретаря на період дії карантину

Увага!
На період дії карантину, надзвичайної ситуації та на виконання наказу № 7/60 від 17.03.2020 р. співробітники відділу Вченого секретаря КПІ ім. Ігоря Сікорського призупиняють особистий прийом громадян.

ЩОДО ПЕРЕНЕСЕННЯ ЗАХИСТУ ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ СТАРОВОЙТА ЯРОСЛАВА ІГОРОВИЧА

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 р. № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» повідомляємо, що засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.002.19 при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» по захисту дисертаційної роботи Старовойта Я.І.

Щодо перенесення захисту дисертаційної роботи Зінь Ольги Іванівни

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 р. № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» повідомляємо, що засідання спеціалізованої вченої ради Д26.002.13 при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» по захисту дисертаційної роботи Зінь О.І.

УВАГА! Щодо неухильного дотримання вимог наказу! ПРО ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСУ СOVID-19

УВАГА! Щодо неухильного дотримання вимог наказу!
ПРО ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСУ СOVID-19
https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-organizacijni-zahodi-dlya-zapobigannya-pos...

Сторінки

Підписатися на RSS - НОВИНИ

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.