Спеціалізована вчена рада ДФ 26.002.151, утворена відповідно до наказу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» N НСВС/37/24 від 12 квітня 2024 року, для захисту дисертації Тюріної Євгенії Олександрівни на тему: «Моделювання та керування адсорбційним очищенням олив та мастил» з галузі знань 15 – Автоматизація та приладобудування за спеціальністю 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології на здобуття ступеня доктора філософії, у складі:

Голова ради – д.т.н., проф. Жученко Анатолій Іванович, професор кафедри технічних та програмних засобів автоматизації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
Члени ради:
- к.т.н., доц. Степанець Олександр Васильович, доцент кафедри автоматизації енергетичних процесів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (рецензент);
- к.т.н., доц. Цапар Віталій Степанович, в. о. завідувача кафедри технічних та програмних засобів автоматизації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (рецензент);
- д.т.н., проф. Луцька Наталія Миколаївна, професор кафедри автоматизації та комп’ютерних технологій систем управління Національного університету харчових технологій (офіційний опонент);
- д.т.н., проф. Купін Андрій Іванович, завідувач кафедри комп’ютерних систем та мереж Криворізького національного університету (офіційний опонент).

НАКАЗ про створення разової СВР N НСВС/37/24 від 12 квітня 2024 року розміщений за посиланням:

Посилання на веб-сайт, де здійснюватиметься трансляція захисту дисертації: