ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ДАТИ ЗАХИСТУ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ МИКИТЮКА АРТЕМА В’ЯЧЕСЛАВОВИЧА

Спеціалізована вчена рада ДФ 26.002.44 Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” повідомляє, що захист дисертаційної роботи
Микитюка Артема В’ячеславовича на тему “Моделі та методики проєктування ситуаційного центру з кібербезпеки та формування правил з бази даних інтелектуальної SIEM-системи для нечіткої ідентифікації кіберінцидентів в спеціальній інформаційно-комунікаційній системі” на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 12 Інформаційні технології, за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки відбудеться “12” лютого 2024 р.
о 12:00 за адресою: вул. Верхньоключова, 4 (корп. № 27), м. Київ.
Трансляція захисту дисертації не здійснюватиметься у зв’язку з тим що дисертаційна робота містить відомості, що становлять службову інформацію і яким присвоєно гриф “Для службового користування”.
Присутність на захисті дисертації здійснюватиметься згідно з Типовою інструкцією про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736

Матеріали по захисту дисертації Микитюка А.В. розміщені за посиланням: