ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ДАТИ ЗАХИСТУ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ КУБРАКА ВОЛОДИМИРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА

Спеціалізована вчена рада ДФ 26.002.67 Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” повідомляє, що захист дисертаційної роботи Кубрака Володимира Олександровича на тему «Спеціальна тема» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 12 Інформаційні технології, за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки, відбудеться «06» лютого 2024 р. о 13:00 за адресою: вулиця Верхньоключова, 4 (корп. № 27), м. Київ, 03056.
Трансляція захисту дисертації не здійснюватиметься у зв’язку з тим, що дисертаційна робота містить відомості, що становлять державну таємницю і яким присвоєно гриф секретності «Таємно».
Присутність на захисті дисертації здійснюватиметься згідно з Порядком організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2013 року № 939.
Матеріали по захисту дисертації Кубрака В.О. розміщені за посиланням: