УВАГА! Інформація щодо розміщення повідомлень про прийняття дисертацій до захисту

Шановні голови, заступники голів та вчені секретарі спеціалізованих вчених рад.
Надсилаємо вам лист Міністерства щодо зміни порядку розміщення повідомлень про прийняття дисертацій до захисту.

Звертаємо увагу, що оригінали повідомлень, що скануються, мають бути надрукованими на бланку університету, бути підписаними головою спецради або заступником голови, ученим секретарем університету та скріплені печаткою.

Повідомлення здобувача наукового ступеню (скан у форматі PDF, TIFF або JPG та текст у форматі WORD) надсилається до Служби вченого секретаря університету на ел.адресу D26.002.00@kpi.ua

Наголошуємо:
- змінився формат повідомлення (зразок додається);
- повідомлення про захист дисертацій з 25 жовтня 2019 року публікуються на БЕЗОПЛАТНІЙ основі.