Громадське обговорення щодо присвоєння НТУУ «КПІ» імені видатного авіаконструктора Ігоря Івановича Сікорського

Вчена рада НТУУ «КПІ» від 14 березня, протокол № 3, за ініціативою ректорату університету ухвалила рішення про початок проведення громадського обговорення щодо присвоєння Національному технічному університету України «Київський політехнічний інститут» імені І.І.Сікорського.

Новітня історія університету тісно пов’язана з іменем І.І. Сікорського. В Київській політехніці з великою шаною ставляться до пам’яті видатного авіаконструктора: в Державному музеї при університеті є відділ, присвячений його постаті та досягненням, а на території університету споруджено перший у світі пам’ятник І.І. Сікорському, на якому викарбовано його слова: «…Знімаю капелюха перед Альма-Матер, яка підготувала мене до підкорення неба». Вже декілька років університет проводить Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge», а найкращі студенти факультету авіаційних і космічних систем НТУУ «КПІ» щорічно отримують стипендію ім. Ігоря Сікорського.

Усі пропозиції просимо надавати до служби вченого секретаря до 8-го квітня 2016 року для узагальнення за адресою: 03056, м. Київ, пр-т Перемоги, 37; 1-й корп., кімн. 158. тел. 204-93-85, тел./факс 204-82-62, e-mail; v_rada@kpi.ua.

Результати громадського обговорення планується розглянути на засіданні Вченої ради 11 квітня 2016 року.

Відповідальна особа: вчений секретар НТУУ «КПІ» А.А.Мельниченко