М.З.Згуровський – член Російської АН

Згуровський Михайло Захарович

Ректора НТУУ “КПІ” академіка НАН України М.З.Згуровського обрано іноземним членом Російської АН (РАН). Про це було оголошено 29 травня на загальних зборах РАН (за підсумками таємного голосування).

Серед нових іноземних членів РАН – екс-канцлер ФРН Герхард Шредер (глава Комітету акціонерів компанії по будівництву газопроводу “Північний потік”); почесний професор Стенфордського університету США Дональд Кнут (член Асоціації обчислювальної техніки США); Ральф Цицерон – професор Відділення наук про Землю університету Каліфорнії (президент Національної АН США) та ін.

Коментуючи обрання М.З.Згуровського до найвищої наукової спільноти РФ, російські колеги зазначили, що ректор НТУУ “КПІ” – найбільшого технічного вищого навчального закладу Європи – відомий у світі як учений у сфері системного аналізу та його застосування до вирішення проблем геоінформатики й математичної геофізики. Він постійно розвиває й зміцнює творчі зв’язки НАН України з РАН РФ, зазначено в інформації для ЗМІ.