Про нагородження співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського державними нагородами України

Вітаємо із отриманням нагород:

ВАНІНА Володимира Володимировича – д.т.н., професора, декана ФМФ – Орден «За заслуги ІІІ ступеня»
ГАВРИША Олега Анатолійовича – д.т.н., професора, декана ФММ - Почесне звання "Заслужений працівник освіти України"
КОПИЧКА Сергія Миколайовича – старшого викладача кафедри прикладної математики ФПМ – Почесне звання «Заслужений працівник освіти України»
ПИСАРЕНКА Леоніда Дмитровича – д.т.н., професора, професора кафедри електронних пристроїв та систем ФЕЛ – Почесне звання «Заслужений працівник освіти України»
КОЗЛЕНКА Олега Володимировича – старшого викладача кафедри прикладної математики ФМФ – Почесне звання «Заслужений вчитель України»
МІКУЛЬОНКА Ігоря Олеговича – д.т.н., професора, професора кафедри хімічного, полімерного і силікатного машинобудування ІХФ – Почесна Грамота Верховної Ради України