На засіданні Вченої ради

Перше в поточному році засідання Вченої ради відбулося 19 січня. На його початку ректор університету академік НАН України М.З.Згуровський тепло привітав присутніх із Новим 2009 роком, поздоровив із ювілеєм начальника факультету військової підготовки полковника О.М.Лозу.

За доповіддю проректора з наукової роботи члена-кореспондента НАН України М.Ю.Ільченка, Вчена рада затвердила підсумки чергового конкурсу “Викладач-дослідник–2008” та “Молодий викладач-дослідник–2008”.

Далі проректор М.Ю.Ільченко виступив зі звітною доповіддю про підсумки наукової та інноваційної діяльності НТУУ “КПІ” в 2008 році.

При обговоренні доповіді виступили декан ФСП проф. Б.В.Новіков, директор ІЕЕ проф. А.В.Праховник, зав. каф. теоретичних основ радіотехніки проф. Ф.Ф.Дубровко, проф. ТЕФ В.Г.Сліпченко.

З доповіддю про антикризові заходи в університеті на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 1036 від 26.11.2008 р. виступив перший проректор НТУУ «КПІ» член-кореспондент НАН України Ю.І.Якименко. При обговоренні доповіді директор ІЕЕ проф. А.В.Праховник запропонував низку заходів щодо енергозбереження в університеті.

За доповіддю першого проректора Ю.І.Якименка Вчена рада затвердила Положення про визначення рейтингу науково-педагогічних працівників.

Далі було розглянуто конкурсні та поточні справи, зокрема, за доповіддю керівника управління міжнародних зв'язків Б.А.Циганка, питання про створення Українсько-корейського освітнього центру інформаційних технологій.

Інф. «КП»