На засіданні Вченої ради

9 червня під головуванням ректора університету академіка НАН України М.З.Згуровського відбулося чергове засідання Вченої ради.

Від імені присутніх ректор університету із ювілейними днями народження тепло привітав Б.П.Ковальського, М.В.Печеника, В.О.Капустяна.

З нагоди Дня науки за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток наукової сфери та високий професіоналізм низку науковців і викладачів університету було відзначено Почесними грамотами МОН України, Подякою Солом’янської районної адміністрації, Почесними грамотами Вченої ради НТУУ “КПІ”.
Дипломи Міжнародної конференції кадетів у Словаччині за перемогу в олімпіаді з математики було вручено групі студентів ІПСА.

Першим питанням порядку денного за доповіддю директора Інституту моніторингу якості освіти професора В.В.Ясинського було заслухано й обговорено підсумки 6-го туру комплексного моніторингу якості підготовки фахівців у НТУУ “КПІ”.

За усіма спеціальностями університету було ретельно проаналізовано якісні складові ректорського контролю знань студентів з математики, фізики, інформатики, іноземної мови та з професійно-орієнтованих дисциплін. При цьому за спеціальностями було відзначено як найкращі, так і найгірші показники підготовки фахівців. Було також наведено підсумки моніторингу якості освіти за 6 турів по факультетах (інститутах).

У прийнятому рішенні було рекомендовано на засіданнях вчених рад навчальних підрозділів розглянути та проаналізувати результати аналізу знань студентів, висловлено подяку співробітникам університету, що брали участь у підведенні підсумків моніторингу знань.

Наступним питанням порядку денного було заслухано доповідь першого проректора університету члена-кореспондента НАН України Ю.І.Якименка щодо формування державного замовлення прийому на перший курс. Із урахуванням особливостей прийому в поточному році у доповіді було наголошено на необхідності запровадження навчальними підрозділами відповідних заходів для забезпечення повноцінного якісного та кількісного складу абітурієнтів.

Голова експертно-правової комісії професор Ю.Ф.Зіньковський доповів про рекомендацію присвоїти почесне звання “Заслужений працівник освіти України” зав. кафедри біотехніки та інженерії професору В.В.Карачуну, яку було затверджено.

Було вирішено конкурсні справи та розглянуто поточні питання.

Ю.Москаленко

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.